İstanbul Kiralık Forklift

İstanbul Kiralık Forklift

0,5 ton ila 40 ton civarındaki ağır yükleri taşıyıp istiflemeyi sağlayan iş makinalarına forklift denir. Öncesinde belli başlı sektörlerde kullanılan forkliftler, günümüzde birçok farklı iş dalına entegre edilmiştir. Sanayi, tarım, depo ve şantiyelerde sıkça forklift kullanılmaktadır. Firmaların sağladığı kiralık forklift opsiyonuyla satın alma zorunluluğu da ortadan kalkmıştır. Tüm Türkiye’de yaygın olan forkliftler İstanbul’da da geniş bir alana sahiptir. İstanbul kiralık forklift alanında en rağbet gören şehirlerin başında gelmektedir. Binlerce farklı iş dalını bünyesinde barındıran İstanbul’da, iş makinaları talebin zamanında karşılanmasını sağlamaktadır.

Tekmak İstif Makinaları, piyasada oluşan İstanbul kiralık forklift ihtiyacını karşılamaktadır. Bütün iş dallarına sentezlenebilen gelişmiş forklift modelleriyle hizmet sunmaktadır. Taşıma ve istifleme amacıyla kullanılan forkliftler, iş kazasını önlemede de oldukça etkilidir. Kişilerin taşımakta zorlanacağı ağır yükleri birkaç saniye içerisinde istifleyerek personellerin sağlığını korur. Tekmak İstif bünyesinde bulunan yüzlerce ürün yelpazesinden istediğiniz İstanbul kiralık forklifte ulaşabilirsiniz.

İstanbul kiralık forklift ile firmanızda filo oluşturabilirsiniz. İşletmenizin ihtiyacına göre belirlediğiniz zaman aralıklarında kiralama işlemi gerçekleştirilir. Böylelikle, ihtiyaç duymadığınız zamanlar için ücret ödemeniz gerekmez. Kiralık forkliftler, satın almanın doğurduğu envanter kaybından kurtulmanızı sağlayarak işletme gelirlerinizi arttırır. Düzenli aralıklarla ödemeniz gereken vergi gibi yükümlülükleri kiralama yaptığınız şirket tarafından karşılanır. Belirli bir sayının üstünde kiralanan forkliftlere ücretsiz teknisyen atanarak oluşan arızalar derhal giderilmektedir.

İLETİŞİM FORMU