Kocaeli Forklift Yedek Parça ve Servisi

Kocaeli Forklift Kiralama Yedek Parça ve Servisi

Marmara bölgesinde yer alan Kocaeli, ülkemizin en büyük ticaret hacmine sahip olan şehirlerdendir. 2 milyona yakın nüfusu ve dönemsel turist ziyaretleri ile farklı iş kollarında aktif yaşam sürdürülmektedir. Kocaeli ve çevresinde oluşan arz doğrultusunda birçok firma Kocaeli forklift yedek parça ve iş makinalarından destek almaktadır.

Forkliftler, doğru şekilde kullanıldıkları taktirde uzun yıllar kullanılabilen iş makinalarıdır. Buna karşın çeşitli arızalar nedeniyle sistemsel bozukluklar yaşanabilir. Birçok firma, orijinal Kocaeli forklift yedek parça ve Kocaeli Forklift servisi bulamadığı için tamir ettirse dahi istedikleri verimi alamamaktadır. Yanlış yedek parça kullanımı, orijinal olmayan parçalarla tamir etme girişimi forkliftlerin kısa ömürlü olmasını tetikler. Ek maliyetlere neden olabilecek bu geçici çözümler forkliftlerin ıskartaya çıkmasına neden olabilmektedir.

Forkliftlerin yaygın kullanıma sahip olduğu Kocaeli’nde yaşanan en büyük sıkıntı Kocaeli yedek parça ve servisi teminidir. Tekmak İstif olarak Kocaeli’nde oluşan yedek parça açığına çözüm oluşturuyoruz. Yurt içi ve yurt dışında üretilen forklift markalarının tamamına uygun Kocaeli yedek parça sanayimiz bulunmaktadır. Oluşabilecek ihtiyaçlar doğrultusunda, yetkili şubelerle iş birliği içerisinde yedek parça teminatı sağlamaktayız.

İLETİŞİM FORMU