kütahya kiralık forklift

Kütahya Kiralık Forklift

Kütahya kiralık forklift, satın almaya uygun fiyatlı bir alternatif olarak tercih edilmektedir. Kiralamanın sunduğu avantajlar nedeniyle birçok firma tarafından bu hizmet tercih edilmektedir. Forklift filosu oluşturmanın en kârlı ve en hızlı yolu Kütahya kiralık forkliftlerdir. Forkliftler yarım ton ila kırk ton arası yükü taşıyıp istifleyen makinalardır.

Birçok iş dalında performans arttırarak zamandan tasarruf edilmesini sağlar. LPG’li, akülü, dizelli gibi farklı güç destekleriyle çalışır. Kapalı ve açık alanda kullanılacak forkliftlere önerilen güç üniteleri farklıdır. Kütahya kiralık forklift hizmetinden yararlanırken, ilgili firmadan danışmanlık alınmasında yarar olacaktır. Tekmak istif, kiralama öncesi ve sonrasında ücretsiz danışmanlık sunarak en doğru forklifti kiraladığınıza emin olmanızı sağlar. Fizibilite raporu oluşturularak ihtiyaçlarınıza uygun forkliftler önerilir.

Kütahya kiralık forkliftlerde istediğiniz süreler baz alınarak bir ödeme planı oluşturulur. Genellikle aylık ödeme şeklinde tahsis edilir. Bu sayede maliyetler dengeye ulaştırılarak işletmenizin ekstra ücret ödemesinin önüne geçilir. Çözüm ortağı anlayışıyla hareket eden Tekmak İstif, tüm bakım ve onarımları profesyonel teknik ekibiyle gerçekleştirir.

İLETİŞİM FORMU