KURUMSAL

service

TEKMAK İSTİF MAKİNALARI

TEKMAK İSTİF MAKİNALARI SAN.TİC.A.Ş., Türkiye forklift ve istif makinası sektöründe 2009 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Firmamızın faaliyet alanları ; forklift  ve istif makinası satışı , personel yükseltici satışı, kurumsal kiralama , yedek parça ve servis hizmetleri şeklindedir. Satılık forklift, forklift kiralama ve ikinci el forklift satışı gibi farklı seçeneklerle firmamızın işinizle ilgili tüm ihtiyaçları karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Alfa forklift ve LGMG personel yükselticilerinin Türkiye Distribütörü olan TEKMAK, bu manada Türkiye’nin önemli sanayi kuruşlarının ve lojistik firmaların çözüm ortağı olmuştur. TEKMAK dünyanın önemli markalarını kiralık makina parkında bulundurmakta ve kurumsal kiralama konusunda sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

01. Vizyonumuz

İçinde bulunduğumuz alandaki güçlü konumumuz ve sahip olduğumuz kaynaklarımız doğrultusunda sektörün geleceğinin şekillendirilmesinde ana rolü üstlenerek; çözüm ortağı olarak çalıştığımız firmalarla uyum içerisinde süreklilik prensibiyle ticari faaliyetlerimize devam etmektir. Ayrıca gelişen piyasa koşulları içerisinde sektörel yenilikleri ve değişimleri etüt ederek yenilenen bir anlayışla maksimum faydalı hizmeti sektöre kazandırmak.

02. Misyonumuz

Sektöründe; ürün satışı, yedek parça ve servis, kurumsal kiralama, ikinci el değerleme konularında kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile faaliyet göstererek, müşterilerin gereksinimleri ve işletmelerine özel çözümler sunmak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak onların verimli hizmet almasını sağlamak. Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak.

03. OHSAS ve Çevre Politikamız

“Tüm kazalar önlenebilir” hedefimiz; sıfır iş kazası, sıfır çevre kazası ve tüm meslek hastalıklarını önlemektir. İşçi sağlığı ve iş güvenliği çalışanlarımız için bir yaşam biçimidir. İşçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre yönetim sistemlerinde Türkiye’deki en iyi firmaları arasında yer alması sağlanır.

ISIG ve Çevre ile ilgili tüm yasal yükümlülüklere ve standartlara uyulur. Tüm süreçlerimizde çevre etki değerlendirmeleri yapılarak, sürekli iyileştirme ile olumsuz etkiler ortadan kaldırılır. Bu politikaya uyulması tüm çalışanların ve alt işverenlerin sorumluluğu ve sözleşmelerinin bir parçasıdır.