İkinci El Forklift Fiyatları Modelleri

Forklift kullanması gereken ama fiyatlarını yüksek bulan şirketlerin değerlendirebilecekleri seçeneklerden bir tanesi forklift kiralama yoluna gitmek. Ama uzun süreli forklift ihtiyacı olan ve kiralama seçeneğinin uzun vadede yüksek maliyetlere sebep olacağını düşünen kişiler sahibinden forklift seçeneğini yani ikinci el forklift almayı düşünebilirler.

TEKMAK İstif Makinaları San. Tic. A. Ş. Olarak web sitemizde tanıttığımız hizmetlerimizin arasına sahibinden ikinci el Forklift seçeneğini de ekledik. Böylece ellerinde bulunan ikinci el portiftleri satışa sunan kişilerle/firmalarla görüşme ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini düşündüğünüz ikinci el forklift modellerine direkt olarak sahipleri vasıtasıyla ulaşma imkânınız olacaktır. İkinci el Forklift fiyatları için aşağıda bulunan ilanları inceleyebilirsiniz.

fleet management 1
TÜMÜ
İkinci El Dizel Forklift
 • A04-Linde Dizel Forklift H-40
  anemptytextlline
  A04-Linde Dizel Forklift H-40
 • A01-TCM Dizel Forklift Fd 30
  anemptytextlline
  A01-TCM Dizel Forklift Fd 30
 • A02-TCM Dizel Forklift Fd 30
  anemptytextlline
  A02-TCM Dizel Forklift Fd 30
 • Dizel Forklift
  İkinci El A03-TCM Dizel Forklift
  anemptytextlline
  İkinci El A03-TCM Dizel Forklift
 • A05-TCM Dizel Forklift Fd 30
  anemptytextlline
  A05-TCM Dizel Forklift Fd 30
 • A06-TCM Dizel Forklift Fd 30
  anemptytextlline
  A06-TCM Dizel Forklift Fd 30
 • Kiralık TCM A8 Forklift
  A08-TCM Dizel Forklift FD 30
  anemptytextlline
  A08-TCM Dizel Forklift FD 30
 • Dizel Forklift
  A10-TCM Dizel Forklift Fd 30
  anemptytextlline
  A10-TCM Dizel Forklift Fd 30
 • Dizel Forklift
  A11-TCM Dizel Forklift Fd 30
  anemptytextlline
  A11-TCM Dizel Forklift Fd 30

BİLGİ ALMAK İÇİN   İLETİŞİM

İkinci El Forklift Almak

Forklift fiyatları genellikle Euro para cinsi üzerinden belirlenen ve 10 bin Euro üzerinde olan rakamlar şeklinde görünüyor. Yüksek kapasitedeki bazı forklift modellerinin fiyatları ise bu rakamın 5 misline kadar çıkabiliyor. Türk lirasıyla yüz binlerce lira olarak fiyatlandırılan satılık forklift modelleri ihtiyaçlarınız açısından uygun olsalar bile, bu rakamları vererek satın almak zor olabilir. Maliyetlerine katlanma imkânınız olsa da bahsedilen miktarı forklift satın alma amacıyla harcamak yerine başka alanlarda değerlendirmeyi tercih edebilirsiniz. Bu nedenler tarafımızdan satışa sunulan ikinci el forklift modellerini ya da ikinci el forklift olarak sunulan modelleri incelemek için yeterli olan nedenler olarak kabul edilebilir.

İkinci el forklift ilanlarını incelerken dikkat etmenizin uygun olacağı noktalar aracın fiyatının yanı sıra yaşı, kapasitesi, teknik özellikleri ve motor/yakıt sistemi olmalıdır. Elbette satın almayı düşündüğünüz modelin gerektiğinde servis ve bakım ihtiyaçlarının karşılanabileceğinden, lazım olan yedek parçalarına kolay şekilde ulaşılabileceğinden emin olmanız gerekecektir. Eğer bu değerlendirmeler sonucunda sizin iş ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğini düşündüğünüz forklift modeli ya da modelleri bulunuyorsa, sahipleri ile bağlantı kurma yoluyla satın alma seçeneğini daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilirsiniz.
https://www.facebook.com/tekmakistif/

Sahibinden İkinci El Forklift Alma Seçeneğinin Alternatifleri

Sahibinden forklift seçeneğini değerlendirmek istemezseniz ya da size uygun gelen bir forklift modelini bu seçeneklerin içinde bulamazsanız, TEKMAK İstif Makinaları olarak sunduğumuz diğer seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. İkinci el forklift ya da kiralık forklift alternatifleri arasında ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesini sağlayan özelliklere sahip olan forklift modellerini kolay şekilde bulabilirsiniz. Firmamız sıfır ve ikinci el portif satışı, forklift yedek parça ve servis hizmetleri, kurumsal ve kısa süreli forklift kiralama hizmetlerini sunan, piyasada ön sıralarda yer almayı ve müşterilerine en iyi hizmetleri sağlamayı ilke edinmiş olan bir firmadır. Lütfen en uygun fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.