Kiralık Forklift

Alfa Forklift Türkiye Distribütörü olmasının yanında araç parkındaki filosunda dünyanın önemli forklift markalarını bulundurmaktadır. Firmamızın sunduğu sıfır ve ikinci el forklift satışı, forklift yedek parça ve servis hizmetleri, kurumsal ve kısa süreli forklift kiralama hizmetleri gibi hizmetler ise kazanılmış olan uzun süreli tecrübeler, müşteri memnuniyeti ve müşteriye en uygun çözümleri sunma anlayışıyla verilmektedir. Dolayısıyla kiralık forklift hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, doğru adreste bulunduğunuzu söyleyebiliriz. Ayrıca satılık forklift çeşitlerine göz atmayı unutmayın.

SÜRPRİZ MASRAF YOK

Sabitlenen kira ücretleri ve hizmet kapsamındaki periyodik servis, bakım ve onarımları sayesinde net bir bütçeyle hareket eder, sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.

PROFESYONEL HİZMET

İhtiyaçlarınız profesyonel olarak belirlenir; minimum sayıda araçla en üst düzeyde verimi garanti sunuyoruz. Tek çatıda tüm araçları sunuyoruz.

RAPORLAMA HİZMETİ

Büyük filo kiralamalarında, makinalarınızın takibini sizin adınıza Tekmak İstif yapar ve raporlar.  Zaman ve işgücünden tasarruf eder, doğru ve titizlikle hazırlanmış bilgilerle karar alırsınız.

VERGİ AVANTAJI

Ay sonunda kesilen araç kiralama bedelleri faturası kurumunuza vergi avantajı sağlar. Normal şartlarda MTV vergisi, filo kiralama modelinde gider olarak gösterilebilir.

PERSONEL TASARRUFU

Periyodik bakımlar, arızalar ve kaza gibi durumlar ile ilgilenmesi için personel bulundurmanıza gerek kalmaz.

YEDEK MAKİNA DESTEĞİ

Büyük filo kiralamalarında, sabit teknisyen ve yedek makine desteği avantajına sahip olursunuz.

EKSTRA MAKİNA TEMİNİ

Dönemsel yoğunluklarınızda ekstra makina temin edilir, operasyon yükünüz hafifler.

SİGORTA HİZMETİ

Kiralanan makinelerin tümü, kazalara karşı sigortalanmış durumdadır.

KİRALIK FORKLİFT TEKLİFİ ALMAK İÇİN

İLETİŞİM

OPERASYON SÜRECİ

forklift kira

OPERASYON ÖNCESİ EKSPERTİZ

Fizibilite raporu hazırlanır.

Eğitim ve benzeri eksiklikler tespit edilir.

Mevcut tesisin zemin durumu, çalışma saatleri, kullanılan yakıt miktarı gibi bilgiler saptanır.

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı koşulları analiz edilerek ihtiyaç duyulabilecek materyaller tespit edilir.

Müşterinin taşıma kapasitelerine uygun makina ve ekipmanlar belirlenir.

Mevcut depolama sistemi incelenir (Raf aralıkları, maksimum yükseklikler vb.)

kiralama2

OPERASYON AŞAMASI

Sözleşme taraflarca kontrol edilir ve imzalanır.

Sözleşmede taahhüt edilen tüm şartlar tamamlanır.

20 forklift’in üzerindeki operasyonlarda, yedek makina ve teknisyen temin edilir.

Devir teslim tutanakları ile operasyon sorumluluğu başlatılır.

port

OPERASYON SONRASI

Proje’deki Master kişi ile oryantasyon çalışması yapılır ve Proje bilgileri aktarılır.

Tekmak dökümanları Proje‘ye teslim edilir. (Talimatlar-Prosedürler-Genel Dökümanlar)

Raporlama ile ilgili hazırlıklar tamamlanır.

Eğitim verilir; operatörlerin çalışma sistemi yürürlüğe konur; time-table hazırlanır.

Makina adedi arttıkça uygun görülen bir alanda servis bölgesi yaratılır

Dosyalama, denetim ve takibin standardizasyonu sağlanır.

Sürekli teknisyen bulundurulur ve devamlı eğitim sunulur.

Faturalama gerçekleştirilir.

filo

FİLO KİRALAMA SERVİSİ

Filo kiralama hizmeti ile işletmenizin yükünü en aza indirebilirsiniz. En önemlisi zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Aylık araç kiralama servisinde , filomuzda bulunan tüm araçlar isteğiniz üzere kiralanabilir. Tekmak  Filo Kiralama Servisi ile hizmetinizdedir. Aylık araç kiralama ve filo kiralama ile ilgili detaylı bilgi için 444 24 87 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

BİLGİ ALMAK İÇİN   İLETİŞİM

KİRALIK FORKLİFT SEÇENEKLERİ

Forklift kiralama amacıyla Alfa Forklift Türkiye Distribütörü olan TEKMAK İstif Makinaları San.Tic.A.Ş.ye ulaştığınızda, kiralamak istediğiniz forkliftin teknik özelliklerini bize bildirirsiniz. Uygun forklift modelini tespit edeceğimiz ortak çalışmanın sonunda, kiralamaya karar verdiğiniz forklifti ya da forkliftleri size uygun fiyatlarla, yedek parça ve servis desteği sağlayarak, gerekli olduğunda eğitim sağlayarak teslim ederiz.

Kiralık forklift seçeneklerimiz arasında farklı kapasitelere ve teknik özelliklere sahip olan modeller bulunduğu gibi, kiralamayı düşündüğünüz sürenin kısa ya da uzun oluşuna göre planlanan fiyat seçenekleri de vardır. Yani kiralama işlemini gerçekleştirirken forklift modeline, yakıt seçeneklerine ve diğer teknik özelliklere dikkat etmeniz, aynı zamanda en uygun maliyeti belirlemenizi sağlayacak olan ücretlendirme seçeneklerini değerlendirmeniz mümkündür. Günlük ya da haftalık kiralama seçenekleri yerine aylık kiralama alternatifini değerlendirerek katlanmak zorunda kalacağınız kiralama maliyetini çok daha aşağılara çekmeniz mümkün olabilir. Tabi bu seçenekleri değerlendirme aşamasında, yaptığınız işe uygun olarak hazırlayacağınız maliyet/getiri tablosu gibi tabloların öne çıkacağı söylenebilir.

Araç parkımızda bulunan kiralık forklift modelleri arasında işiniz için gerekli olan özelliklere sahip forklift modellerini ve bu modeller için piyasada talep edilen en uygun fiyatları bulmakta zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Kiralık araç seçeneklerimizi incelerken satılık makaslı platform, forklift ve transpalet gibi ürünlerimize göz atmayı da unutmayın. İstanbul forklift kiralama hizmetinin yanı sıra İzmir, Bursa ve Gebze forklift kiralama hizmetlerini de sunmaktayız. İstanbul ve çevresinde kiralık forklift hizmetinden faydalanmak için bizi arayın.

KİRALIK FORKLİFT KİRALAMA FORMU

    Kiralama Süresi Kısa Dönem36 Ay48 Ay60 Ay