TCM SERVİSİ

TCM Forklift Servisi ve Yedek Parça

TCM Forklift Yetkili Servisi ve Yedek Parça; TCM forklift 1949 yılında Japonya ‘da kurulan ilk forklift üreticilerindendir. Türkiye pazarında 1992 yılında satılmaya başlayan ürünler zamanla Türkiye’nin en fazla satılan forkliftleri konumuna gelmiştir.

TCM forkliftlerin başlıca özelliği dayanıklılığı ve kullanım esnasında işletme maliyetlerinin düşüklüğüdür. Bu özellikleri ile Türkiye sanayisinin en önemli firmalarının tercihleri arasında yer almış ve aranan bir marka haline gelmiştir.

Tekmak TCM forkliftlerin en büyük yetkili servis ve satış bayisidir. Bu konuda 10 yıla varan tecrübe ile servis kabiliyetini çok geliştirmiş ve kurumsal müşterilerin servis ve yedek parça konularında çözüm ortağı haline gelmiştir. Forklift satın alınırken en başta dikkat edilmesi gereken konulardan biri servis ve yedek parça konularıdır.  Satış sonrası hizmetler konusunda ürünü satın aldıktan sonra size 7/24 servis sağlamayı taahhüt eden bir firma ile çalışmanız gerekmektedir.  Tekmak 10 araçlık gezici ekip filosu ile müşterilere makinaların bulunduğu yerde servis ve bakım hizmeti vermektedir. Ağır bakımlar ise merkez Maltepe atölyesinde ve İzmit atölyesinde yapılmaktadır. Forkliftinizin atölye şartlarına alınması halinde yerine ikame forklift verilmesi firmamız tarafından sağlanmaktadır.

tcm teknik servis

TCM Orijinal yedek parça kullanımı ile yapılan işin tekrarı olmadan uzun süreli servis memnuniyeti sağlanmaktadır. Kaliteli servisin anlamı fazla ödeme değildir, firmamız en kaliteli servis hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Servis müdahalelerinde başlıca önemli konular vardır. Bunlarda ilki yedek parça stoklarının genişliği ve çeşitliliğidir. Tekmak TCM forklift konusunda en geniş yedek parça stoklarına sahip firmadır. Aynı şekilde alternatif fiyatlar ve stok devamlılığını sağlamak adına kendi yedek parça ithalatımız bulunmakta ve servis hizmetlerimizi desteklemektedir.

Günümüzde yaşanan en önemli sorunlardan biri yedek parçanın stoklarda olmamasından ötürü forkliftlerin uzun süre iş gücünden yoksun olarak beklemesi ve yatmasıdır. Burada servis ve yedek parça kabiliyeti iyi olan firmaların müşteri memnuniyetini sağlaması söz konusu olmaktadır. Diğer önemli bir konuda servis kadrolarının konularında uzmanlaşmış olması hususudur. Tekmak TCM konusunda Türkiye’nin en yetişmiş kadrolarına sahiptir. Tarafımızdan düzenlenen düzenli eğitimler ile servis kadrolarımız kendilerini sürekli yenilemekte ve sahada müşterilerin sorunlarını en kısa sürede çözebilmektedir. Yenilenen modellerin gerek yurt içinde gerek yurt dışında üretici nezdinde eğitimleri verilmektedir.

Yetkili Servis TCM

Servis kalitesinde orijinal yedek parça kullanımı firmalara uzun vadede önemli getiriler sağlamaktadır. Tam anlamıyla uymayan ve kalitesi düşük yedek parça kullanımından kaynaklı olarak arızaların boyutları değişebilmekte ve bazen daha yüksek maliyetli arızalar yaratabilmektedir. Bu sebeple Firmamız servis müdahalelerinde orijinal yedek parça kullanmaktadır. İlk satın alma aşamasında daha pahalı gibi gözükse de uzun ömürlü olması sayesinde ilgili revizyon ucuza gelmektedir.

Firmamızda kulanmış olduğumuz servis programı sayesinde forkliftlerinizin geçmişe dönük servis maliyetlerini rapor halinde sizlere sunabilmekteyiz. Bu sayede işletme maliyetleri yükselen forkliftlerinizi yenisi ile değiştirme olasılıklarını hesaplama imkanına sahip olabilmektesiniz. Bu noktada firmamızın satış saha yöneticileri forkliftlerinizi takasa alarak sizlere yeni TCM forkliftinize kavuşturabilmektedir.

Makine parkınızda bulunan forkliftlerle ilgili malzeme dahil bakım sözleşmeleri imzalayarak tüm bakımların saatlerini ve makinanızın sağlığını sizlerden önce düşünebilmekteyiz. Tekmak TCM forklift ile çalışırken sizleri sadece mevcut işinize odaklanmayı bir hedef haline getirmiştir. Kurumsal bir servis anlayışı ile forkliftlerinize servis hizmet almak istiyorsanız bizlerle temas kurmanız yeterli olacaktır.

TEKNİK SERVİS TALEBİNDE BULUN