Alfa Forklift Türkiye Distribütörü olan TEKMAK İstif Makinaları San. Tic. A. Ş. olarak sunduğumuz hizmetler arasında, manuel transpalet döneminin kapanmasını sağlayacak olan Hybrid Transpalet de yer alıyor. Yükleri yatay olarak taşımaya yarayan transpaletlerin bu modelleri, güvenilir ve sağlam tasarımları, kolay ve verimli kullanılmalarını sağlayacak şekilde dizayn edilmiş olmaları, az bakım isteyen güçlü ve hızlı araçlar olmaları sayesinde iş yükünüzün ve gerçek anlamda taşıdıkları yüklerin hafiflemesini sağlayan modellerdir.

Firmamızın sunduğu transpalet modelleriyle ya da satılık forklift veya platform satışı gibi diğer hizmetlerle ilgileniyorsanız, sitemizde yer alan iletişim formlarını doldurarak (ihtiyaçlarınıza göre uygun formu) bize ulaşabilirsiniz. Tabi iletişim telefon numaramızı kullanma yoluyla da bize ulaşmanız ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha ayrıntılı bilgiler almanız mümkündür.

Elektrikli Akülü Manuel Transpalet Modelleri

Firmamızla çalışmaya karar verdiğinizde, piyasanın en kaliteli ve en ucuz transpalet ve istif makinelerine ulaşmayı garantilemiş olursunuz. TEKMAK İstif Makinaları olarak müşteri memnuniyeti sağlama ve müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler sunma anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla araç parkımızda bulunan geniş filomuzun hizmetlerini sunduğumuz firmalara (aslında) müşteri gözüyle değil de onların çözüm ortağı konumunda bulunduğumuzu düşünerek bakarız. Bu da transpalet ihtiyaçları, forklift ihtiyaçları, bakım ve yedek parça ihtiyaçları için bizlere ulaşan firmaların piyasada sunulan en iyi hizmeti almalarını sağlar. Akülü ve elektrikli transpalet fiyatları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerini geliştiren, en uygun fiyat ve kalite anlayışıyla size hizmet sağlayan Alfa Forklift ve Depo Ekipmanları ile TEKMAK İstif Makinaları iş birliğinden faydalanarak ihtiyaçlarınızı çok daha kolay bir şekilde ve maksimum verim elde etme garantisiyle karşılayabilirsiniz. Transpalet modellerimiz için geçerli olan bu anlayışın tüm hizmetlerimizi kapsadığını söyleyebiliriz. Satılık transpalet modellerimiz ve kiralama formu vasıtasıyla bilgi alabileceğiniz kiralık transpalet modellerimiz TEKMAK güvencesiyle sizlerle. Satılık transpalet fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

hybrid2

YÜKSEK DAYANIKLILIK

Manuel kullanıma geçiş butonu, lazer kesim çatalları ile palete kolay giriş çıkış imkânı sunar. Yüksek dayanıklılığa sahiptir.

DEĞİŞEBİLEN AKÜ

20 saniyede değişebilen, 2 sene garantili ve sadece 3 kg. ağırlığında aküye sahiptir. Ayrıca LED Akü göstergesi  mevcuttur.

YÜRÜYÜŞ ÜNİTESİ

Yüksek kaliteli motoru, güvenli yürüyüş tekerleği ve UK PG Kontrol özellikleriyle çok başarılı bir yürüyüş ünitesine sahiptir.

KOLAY KUMANDA

Güvenlik düğmesi, ileri geri yürüyüş düğmesi, indirme kolu bulunan kumanda paneli sayesinde çok kolay bir şekilde kumanda edilebilmektedir.

BİLGİ ALMAK İÇİN   İLETİŞİM

HYBRID TRANSPALET

ALFA ET15MH Markası ve modeliyle sunduğumuz 1500 kg. yük kapasitesine sahip olan hybrid transpaletin yük merkezi 600 mm olup kendisi 125 kg. ağırlığındadır. 1.170 mm/1.240 mm dingil mesafesine ve 1540 mm/1610 mm uzunluğa, 540 mm/680 mm genişliğe sahiptir. Çatal yüksekliği inmiş halde 88 mm olan aracın çatal ölçüleri 540 mm*1150 mm’dir. 200 mm kaldırma yüksekliği olan transpaletin kumanda kolu yüksekliği ise 1250 mm’dir. 3 kg ağırlığındaki ve gerektiğinde 20 saniyede değiştirilebilen aküsünün kapasitesi 24 V/20 Ah Li-Batery şeklinde tanımlanan ALFA ET15MH hybrid transpalet, yüklü olduğu zaman saatte 4 km hızla hareket ederken, yüksüz olduğu zamanlardaki yürüyüş hızı saatte 4,5 kilometreye ulaşmaktadır. Yüklü olduğunda %3 tırmanma açısı ve yüksüz olduğunda %20 tırmanma açısı sunan model, 1320 mm/1390 mm dönüş çapına sahiptir.

ALFA ET15MH hybrid transpalet, yüksek dayanıklılığı ile birlikte bu teknik özellikleri göz önüne alındığında uzun yıllar boyunca güvenli ve verimli şekilde kullanabileceğiniz bir modeldir.

 

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/tekmakistif/

https://www.instagram.com/tekmakistif/

hbrid