FORKLİFT YEDEK PARÇA

TEKMAK İstif Makinaları San. Tic .A.Ş. ismiyle Türkiye forklift sektöründe faaliyet gösteren firmamız, 2016 ilk çeyreğinde şirketimizin distribütörlüğü ile sektörde hizmet vermeye başlayan Alfa Forklift ve Depo Ekipmanları markası ile daha da güçlenmiştir.

Alfa forkliftlerin yanı sıra dünyanın önemli forklift markalarına ait forklift modellerinin yer aldığı makine parkımız, sektörde yararlanmayı tercih edebileceğiniz en uygun hizmetleri sunan firma haline gelmemizi kolaylaştırmaktadır.

TEKMAK İstif Makinaları olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin arasında platform kiralama, transpalet ihtiyaçlarınızı karşılama gibi hizmetler de bulunuyor. Firmamızın üzerine yoğunlaştığı konular ise sıfır ve ikinci el forklift satışı, kiralık forklift ile ilgili  gerçekleştirebilecek kurumsal ve kısa süreli hizmetler olarak gösterilebilir.

spare1

BİLGİ ALMAK İÇİN   İLETİŞİM

Dünyanın önde gelen forklift markalarına ait forkliftleri satın alma veya kiralama seçenekleri sunan firmamız, İstanbul merkez atölyesinde ve İzmit şube atölyesinde ya da tam donanımlı gezici servis araçları vasıtasıyla ağır bakım, periyodik bakım, revizyon ve arıza giderme hizmetlerini de sunmaktadır. Forklift yedek parça hizmetleri de sunduğumuz servis/bakım hizmetlerinin içerisinde ve servis hizmetlerinden ayrı olarak değerlendirilebilen hizmetlerimizden bir tanesidir.

Forklift yedek parça temini hizmetimize ihtiyaç duyan firmalar, şirketimizin iletişim bilgilerinden faydalanarak ihtiyaçları olan yedek parçalar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler. Binlerce kalem yedek parça bulunan geniş yedek parça yelpazemiz, araçlarınızın en kısa sürede ve verimli şekilde çalışmalarını sağlayacak şekilde üretilen alternatif çözümler ve hızlı tedarik sistemi sayesinde sürekli hizmetinizde olan ürünlerdir.

TEKMAK İstif Makinaları San. Tic .A.Ş. olarak benimsediğimiz müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak, müşterilerimize en verimli şekilde hizmet vermek, müşterilerimizle süreklilik arz eden bir çalışma sistemi içinde çalışmak gibi ilkelerimiz ve hedeflerimiz, forklift yedek parça temini hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz için de geçerli olacaktır.

Forklift piyasasında sunulan en kaliteli hizmetlerden faydalanmak isteyen, dünyanın önde gelen markalarının makinelerine ve yedek parçalarına ulaşmak isteyen, uzun soluklu ve verimli bir çözüm ortağına kavuşmak isteyen firmaların görüşecekleri ilk isim, Türkiye forklift sektörünün lider firmalarından birisi olan TEKMAK İstif Makinaları San. Tic .A.Ş. olmalıdır. Satılık forklift, platform ve transpaletler ile ilgili sunduğumuz yedek parçalar konusunda bizimle iletişime geçmenizi ve hizmetlerimizden faydalanmaya başlamanızı bekliyoruz.