Kiralama

Forklift kiralama için doğru adres: TEKMAK

Forklift kiralama konusunda uzmanız, işinizi kolaylaştırıyoruz.

Türkiye forklift ve istif makinası sektöründe 2009 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Firmamızın faaliyet alanları ; forklift ve istif makinası satışı , personel yükseltici satışı, kurumsal kiralama , yedek parça ve servis hizmetleri şeklindedir. Satılık forklift, forklift kiralama ve ikinci el forklift satışı gibi farklı seçeneklerle firmamızın işinizle ilgili tüm ihtiyaçları karşılayacağından emin olabilirsiniz. Alfa forklift ve LGMG personel yükselticilerinin Türkiye Distribütörü olan TEKMAK, bu manada Türkiye’nin önemli sanayi kuruşlarının ve lojistik firmaların çözüm ortağı olmuştur. TEKMAK dünyanın önemli markalarını kiralık makina parkında bulundurmakta ve kurumsal kiralama konusunda sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

1-copy.jpg

KİRALIK FORKLİFT

Kiralık Forklift hizmetinin yanında Alfa Forklift Türkiye Distribütörü olarak araç parkındaki filosunda dünyanın önemli forklift markalarını bulundurmaktadır. Firmamızın sunduğu sıfır ve ikinci el forklift satışı, forklift yedek parça ve servis hizmetleri, kurumsal ve kısa süreli forklift kiralama hizmetleri gibi hizmetler ise kazanılmış olan uzun süreli tecrübeler, müşteri memnuniyeti ve müşteriye en uygun çözümleri sunma anlayışıyla verilmektedir. Dolayısıyla kiralık forklift hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, doğru adreste bulunduğunuzu söyleyebiliriz. Ayrıca satılık forklift çeşitlerine göz atmayı unutmayın.

SÜRPRİZ MASRAF YOK

Sabitlenen kira ücretleri ve hizmet kapsamındaki periyodik servis, bakım ve onarımları sayesinde net bir bütçeyle hareket eder, sürpriz masraflarla karşılaşmazsınız.

PROFESYONEL HİZMET

İhtiyaçlarınız profesyonel olarak belirlenir; minimum sayıda araçla en üst düzeyde verimi garanti sunuyoruz. Tek çatıda tüm araçları sunuyoruz.

RAPORLAMA HİZMETİ

Büyük filo kiralamalarında, makinalarınızın takibini sizin adınıza Tekmak İstif yapar ve raporlar. Zaman ve işgücünden tasarruf eder, doğru ve titizlikle hazırlanmış bilgilerle karar alırsınız.

VERGİ AVANTAJI

Ay sonunda kesilen araç kiralama bedelleri faturası kurumunuza vergi avantajı sağlar. Normal şartlarda MTV vergisi, filo kiralama modelinde gider olarak gösterilebilir.

PERSONEL TASARRUFU

Periyodik bakımlar, arızalar ve kaza gibi durumlar ile ilgilenmesi için personel bulundurmanıza gerek kalmaz.

YEDEK MAKİNA DESTEĞİ

Büyük filo kiralamalarında, sabit teknisyen ve yedek makine desteği avantajına sahip olursunuz.

EKSTRA MAKİNA TEMİNİ

Dönemsel yoğunluklarınızda ekstra makina temin edilir, operasyon yükünüz hafifler.

SİGORTA HİZMETİ

Kiralanan makinelerin tümü, kazalara karşı sigortalanmış durumdadır.

7/24 DESTEK

Her Türlü Destek İçin

OPERASYON ÖNCESİ EKSPERTİZ

Fizibilite raporu hazırlanır. Eğitim ve benzeri eksiklikler tespit edilir. Mevcut tesisin zemin durumu, çalışma saatleri, kullanılan yakıt miktarı gibi bilgiler saptanır. İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı koşulları analiz edilerek ihtiyaç duyulabilecek materyaller tespit edilir.

OPERASYON AŞAMASI

Sözleşme taraflarca kontrol edilir ve imzalanır. Sözleşmede taahhüt edilen tüm şartlar tamamlanır. 20 forklift'in üzerindeki operasyonlarda, yedek makina ve teknisyen temin edilir. Devir teslim tutanakları ile operasyon sorumluluğu başlatılır.

FİLO KİRALAMA SERVİSİ

Filo kiralama hizmeti ile işletmenizin yükünü en aza indirebilirsiniz. En önemlisi zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Aylık araç kiralama servisinde , filomuzda bulunan tüm araçlar isteğiniz üzere kiralanabilir. Tekmak Filo Kiralama Servisi ile hizmetinizdedir. Aylık araç kiralama ve filo kiralama ile ilgili detaylı bilgi için 444 24 87 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

OPERASYON SONRASI

Proje’deki Master kişi ile oryantasyon çalışması yapılır ve Proje bilgileri aktarılır. Tekmak dökümanları Proje‘ye teslim edilir. (Talimatlar-Prosedürler-Genel Dökümanlar) Raporlama ile ilgili hazırlıklar tamamlanır. Eğitim verilir; operatörlerin çalışma sistemi yürürlüğe konur; time-table hazırlanır. Makina adedi arttıkça uygun görülen bir alanda servis bölgesi yaratılır Dosyalama, denetim ve takibin standardizasyonu sağlanır. Sürekli teknisyen bulundurulur ve devamlı eğitim sunulur. Faturalama gerçekleştirilir.